Theehuis De Oude Mars viert nieuwe stretchtent tijdens Burendag
Judi van den Berg ontvangt je graag in de nieuwe stretchtent. Waar vorig jaar in de winter de deuren dichtgingen, blijft Theehuis De Oude Mars dit jaar wél open dankzij een dankzij geslaagde crowdfundingsactie op Samen Voor Elkaar Overijssel
Deze tent is ons cadeau aan de buurt en tegelijk het bewijs dat je samen echt iets kunt neerzetten,” zegt Judi. “Iedereen die heeft bijgedragen mag trots zijn. Burendag is hét moment om dat samen te vieren.” Het theehuis is gevestigd in een woonhuis van Zorgspectrum Het Zand, waar mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) wonen. Bewoners helpen hier ook actief mee in het theehuis, waardoor het een bijzondere plek is waar buren, bewoners en gasten elkaar ontmoeten. Dit draagt bij aan een gastvrije omgeving waar aandacht en tijd voor elkaar centraal staan.
Van 11.00 tot 15.00 uur wordt de tent officieel in gebruik genomen. De activiteiten lopen uiteen van het ruilen van plantenstekjes en boeken tot kaarsen in theekopjes maken met bewoners van De Oude Mars, stenen schilderen met buurvrouw Karin, braakballen uitpluizen met buurvrouw Gabi, plaatjes draaien met buurman Fetze en knutselplezier met Frea. De middag wordt afgesloten met een gezellige pubquiz.
Bewoners, buurtgenoten en bezoekers worden uitgenodigd om niet alleen feestelijk het resultaat van de crowdfundactie te vieren, maar ook actief mee te doen. Neem zelf plantenstekjes of boeken mee om te ruilen, of deel je eigen hobby, talent of creativiteit met de buurt.
Bekijk de andere 1070 activiteiten op Burendag in Overijssel op Op de kaart | Burendag
Zelf een crowdfundingscampagne starten?